Zapraszamy do udziału w Poland@ITER 2019!

Zaledwie pół roku po misji Poland@CERN 2019 przed nami kolejne wydarzenie, które przybliży polski sektor high-tech do instytucji Big Science! Tym razem organizujemy misję dedykowaną ITER. Odbędzie się ona 17 i 18 października 2019 roku.

ITER (ang. International Thermonuclear Experimental Reactor – Międzynarodowy Eksperymentalny Reaktor Termonuklearny) określany jest najambitniejszą inicjatywą naukową na świecie. To też projekt, na którego realizację Unia Europejska przeznaczy w latach 2021-2027 aż 6 miliardów euro. Postępowania przetargowe ogłaszane na potrzeby ITER są dostępne dla polskich firm i instytucji, które mają potencjał do realizowania nawet najbardziej złożonych zadań na rzecz tego projektu. Poland@ITER 2019 ma na celu przybliżenie możliwości, jakie oferuje taka kooperacja.

W trakcie misji reprezentanci polskich firm i instytucji będą mieli okazję z pierwszej ręki dowiedzieć się, jakie są możliwości i zasady kooperacji z ITER. Do ich dyspozycji będą nie tylko specjaliści od postępowań przetargowych, ale i inżynierowie z różnych działów ITER. Po Poland@CERN 2019 mamy pewność, że to właśnie tego typu spotkania przynoszą najlepsze efekty – komentuje Sylwia Wójtowicz, ILO ITER w Polsce, dyrektor komercjalizacji i rozwoju Wrocławskiego Parku Technologicznego, organizatora misji.

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w misji Poland@ITER 2019 mogą zgłaszać się do 10 września poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Poland@ITER 2019 – program & formularz zgłoszeniowy

 

Zapraszamy do udziału!

 

Organizatorzy misji: 

 

Patronat medialny: