BIG SCIENCE HUB to platforma integrująca biznes i naukę, szczególnie tę w wielkim wydaniu. To miejsce, w którym przedsiębiorcy mogą znaleźć okazje do nawiązania kontaktów skutkujących zdobyciem nowych zleceń i kontraktów, a instytucje Big Science spotkać wiarygodnych partnerów do współpracy. To również szansa dla innowacyjnych firm na zaprezentowanie swoje oferty potencjalnym partnerom (nie tylko ośrodkom Wielkiej Nauki), inwestorom czy zleceniodawcom. Dla uczelni wyższych i instytucji naukowych to z kolei okazja m.in. na zaprezentowanie biznesowi ich potencjału oraz na nawiązanie kooperacji skutkującej komercjalizacją rozwiązań opracowywanych przez związanych z nią badaczy.

 

BIG SCIECE HUB to przede wszystkim szansa na wzajemne poznanie się biznesu i nauki oraz nawiązanie współpracy, która przyniesie korzyści obu stronom.

 

Jak korzystać z platformy?

 

I. Dołącz do bazy łączącej biznes i naukę

Baza BIG SCIENCE HUB jest dla firm, uczelni wyższych, instytucji naukowych i instytucji otoczenia biznesu (IOB) okazją do zaprezentowania własnego potencjału, znalezienia partnerów, współpracowników czy też inwestorów. Ma służyć nawiązywaniu i budowaniu trwałych kontaktów, które przełożą się na konkretne kontrakty, zyski i transfer innowacji naukowych do biznesu.

Zarejestruj się do bazy

 


II. Znajdź partnera

Szukasz firm z branży elektronicznej, które współpracowały z CERN? A może potrzebujesz podwykonawcy specjalizującego się w fotowoltaice, mającego kontakty na rynkach azjatyckich? Baza BIG SCIENCE HUB pozwoli Ci go znaleźć. Te dwa przykłady pokazują, że dzięki rozbudowanym kryteriom ułatwiającym przeglądanie bazy możesz odnaleźć partnerów, którzy będą precyzyjnie spełniać Twoje oczekiwania.

Przeglądaj bazę

 

III. Śledź ogłoszenia i przetargi ośrodków Big Science

Portal BIG SCIENCE HUB ma za zadanie promowanie polskiej nauki i biznesu m.in. w instytucjach takich jak CERN, F4E, ITER, ESS, ESO czy ESA, oraz propagowanie współpracy z nimi wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Wskazujemy nie tylko jak wejść z nimi w relacje biznesowe, ale też informujemy o aktualnych postępowaniach przetargowych i ofertowych.

Sprawdź, jak współpracować z ośrodkami Big Science?

Czytaj newsy


IV. Bierz udział w wydarzeniach i bądź na bieżąco

Rynek Big Science w Polsce dynamicznie się rozwija. Śledź newsy na naszej stronie i bierz udział w wydarzeniach integrujących biznes i naukę.

Przeglądaj wydarzenia z rynku Big Science

 

Inicjatorem i koordynatorem powstania platformy jest Wrocławski Park Technologiczny.

 

Logo UE

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Skip to content