Współpraca z ośrodkami takimi jak CERN, ESA, ESO, ESS czy F4F, a także włączenie się w inne przedsięwzięcia związane z rynkiem Big Science, może przynosić szereg korzyści inwestorom i przedsiębiorstwom działających na różną skalę i w różnorodnych branżach. To również okazja do rozwoju dla uczelni wyższych i instytucji naukowych oraz całych regionów, nastawionych na inwestowanie w innowacje.

Na Wielką Naukę składają się nie tylko wielkie międzynarodowe konsorcja, ale też pojedyncze pomysły, projekty zaczynające się w studenckim notesie oraz działalność małych i średnich przedsiębiorstw. Właśnie dlatego jest ona opłacalna dla wszystkich.

 

Zobacz, co mogą zyskać na współpracy z Big Science:
Biznes w każdej skali 
Inwestorzy o różnym spektrum działalności
Regiony i samorządy
Uczelnie wyższe i instytuty naukowe

 

Logo UE

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Wrocławski Park Technologiczny newsletterów, w tym informacji handlowych na podany adres e-mail.

Oświadczam, iż zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz akceptuję jej postanowienia.

FreshMail.pl
 

Subscribe to the newsletter

I consent to sending of newsletters by Wroclaw Technology Park, including commercial information to the e-mail address provided.

I declare that I have read the privacy policy of the Wroclaw Technology Park and accept its provisions.

FreshMail.pl