Weź udział w Big Science Business Forum 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji Big Science Business Forum (BSBF), które odbędzie w dniach 6 – 9 października 2020 w hiszpańskiej Granadzie. Polski sektor high-tech będzie na nich reprezentowany na przygotowywanym przez nas krajowym stoisku (numer 54). Jeśli chcieliby Państwo nawiązać z nami współpracę w tym zakresie, prosimy o kontakt.

Firmy i instytucje związane z innowacjami czy technologiami, którymi mogą być zainteresowane ośrodki Big Science, mogą również zaprezentować się na BSBF 2020 samodzielnie – rejestracja podmiotów zainteresowanych wystawieniem się w części targowej konferencji została już otwarta. Jeśli zdecydują się Państwo na ten krok, będziemy zobowiązani za przekazanie nam tej informacji poprzez kontakt z ILO CERN i ITER w Polsce, Sylwią Wójtowicz, na adres e-mail: sylwia.wojtowicz@technologpark.pl. Współpraca przy stworzeniu silnej reprezentacji Polski na konferencji z pewnością pozwoli nam na lepsze dotarcie do przedstawicieli instytucji Big Science i da nam możliwość np. umówienia Państwa na  bezpośrednie spotkania nimi.

 

Rejestracja wystawcy

Floorplan

 

Czym jest Big Science Business Forum?

Big Science Business Forum (BSBF) to jedyna międzynarodowa konferencja dedykowana rynkowi Big Science, który tworzy się wokół ośrodków Wielkiej Nauki – największych instytucji badawczo-naukowych takich jak: CERN, ESA, ESO, ITER, ESS, XFEL czy EMBL. Innowacyjne firmy i instytucje związane z różnymi dziedzinami sektora high-tech mogą dostarczać im różnego rodzaju produkty i usługi.

Pierwsza edycja tego wydarzenia odbyła się w 2018 r. w Kopenhadze i została zorganizowana przez Duńską Agencję ds. Nauki i Szkolnictwa Wyższego przy Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz portal BigScience.dk. Okazała się ogromnym sukcesem – wzięło w niej udział niemal 1 000 osób, a w jej trakcie wygłoszono 120 prezentacji, odbyło ponad się 800 spotkań dwustronnych i 20 imprez towarzyszących.

Big Science Business Forum to wydarzenie o silnie europejskim charakterze. Jego celem jest pokazanie potencjału wartego dziesiątki miliardów euro rynku Big Science – szacowany budżet ośrodków Big Science na lata 2020-2024 to aż 38 miliardów Euro. W trakcie konferencji, jej uczestnicy poznają możliwości pozyskania zleceń od ośrodków Wielkie Nauki, które ze względu skalę swojej działalności generują duże zapotrzebowanie na różnorodne produkty i usługi.
W konferencji można wziąć udział nie tylko jako wystawca – sprzedaż biletów jest już aktywna, a do 30 kwietnia są one dostępne w niższej cenie.