Przedłużamy rejestrację na Poland@ITER 2019!

Przedłużamy rejestrację na misję gospodarczą Poland@ITER 2019 do 12 września 2019 r. (do godziny 15:00)! Odbędzie się ona 17 i 18 października 2019 r. Dedykowana jest polskim firmom i instytucjom z sektora high-tech, które są zainteresowane współpracą z ITER, projektem określanym najambitniejszą inicjatywą naukową na świecie. 

 

W trakcie misji przedstawiciele ITER i Komisji Europejskiej zaprezentują perspektywy współpracy z polskimi firmami i instytucjami oraz przybliżą im postępowania przetargowe organizacji. Kluczową częścią misji będą indywidualne spotkania uczestników misji ze specjalistami ds. przetargów F4E oraz inżynierami z różnych działów technicznych projektu. Drugiego dnia wydarzenia, będą mieli oni unikalną okazję do wizyty na budowie ITER. Misję zakończy sesja dyskusyjna o wzywaniach i perspektywach polskiego sektora high-tech w kontekście kooperacji z ITER.
 

Osoby chętne do wzięcia udziału w misji Poland@ITER 2019 mogą zgłaszać się do 12 września (do godziny 15:00) poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Poland@ITER 2019 – program & formularz zgłoszeniowy

 

Zapraszamy do udziału!

 

Organizatorzy misji: 

 

Patronat medialny: