Aplikuj do CERN Technician Training Experience (TTE)!

Przedstawiamy kolejny program rozwoju kariery w CERN – Technician Training Experience (TTE). W ramach programu osoby z wykształceniem technicznym mogą zdobyć 2-letni kontrakt w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych i rozwijać swoją karierę w największej instytucji naukowej w Europie.

 

W programie mogą wziąć osoby z wykształceniem technicznym z obszarów takich jak: elektronika, elektryczność, mechanika, informatyka, próżnia, chłodzenie i wentylacja, czy inżynieria geodezyjna. Kandydaci muszą posiadać dyplom technicznym wskazanym na wykazie dostępnym pod tym adresem: www.careers.cern/ttediplomas

Aplikacje do udziału w programie można składać przez cały rok, jednak ich rozpatrywanie w tym roku będzie miało miejsce w czerwcu 2020 r. Aby wziąć udział w najbliższym procesie rekrutacyjnym, aplikację należy złożyć do 28 maja 2020 r.

Poniżej przedstawiamy listę stanowisk, na które można obecnie aplikować. Po kliknięciu w link, można zapoznać się ze szczegółowym opisem stanowiska, wymaganiami oraz ofertą zatrudnienia w CERN:

 

Electrical technician for HL-LHC (TTE Programme)