Zarejestruj się na Big Science Partner & Industry Day

Tylko do 21 listopada trwa rejestracja na Big Science Partner & Industry Day, które odbędzie się 30 listopada 2018 roku, w Instytucie Instytut Fizyki Jądrowej w Krakowie. O możliwościach współpracy polskiego przemysłu z rynkiem Big Science opowiedzą przedstawiciele największych europejskich instytucji Wielkiej Nauki. Wśród nich znajdą się:

  • Sylwia Wójtowicz, dyrektor ds. rozwoju i komercjalizacji Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A., ILO dla CERN oraz ITER
  • Jerome Pierlot z Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN, szef sekcji IPT-PI-AT
  • Mirko Menninga, Lider Zespołu Zarządzania Zamówieniami Europejskiego Źródła Spalacyjnego ESS
  • Benjamin Perier, specjalista ds. zakupów, reprezentujący F4E (Fusion for Energy)
  • reprezentant Europejskiej Agencji Kosmicznej lub Polskiej Agencji Kosmicznej

Eksperci opowiedzą o tym jak współpracować z instytucjami Big Science, jakie możliwości biznesowe daje włączenie się w rynek Big Science oraz przybliżą najbliższe przetargi organizowane przez instytucje takie jak ESS czy CERN.

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 9:30 i potrwa do 15:30. Odbędzie się w Instytucie Fizyki Jądrowej w Krakowie, przy ul. Radzikowskiego 152.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja poprzez odesłanie znajdującego się poniżej formularza uczestnictwa na adres dorota.grzegory@technologpark.pl.

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY I SZCZEGÓŁOWA AGENDA