European Space Tech Transfer Forum 2019 już 25 kwietnia!

To już ostatnie dni, by zarejestrować się do udziału w European Space Tech Transfer Forum 2019 (ESTTF 2019), międzynarodowej konferencji poświęconej transferowi technologii kosmicznych wewnątrz tego sektora oraz do innych gałęzi. Organizowane jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu (ARP) przy współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną i innymi partnerami, którymi są European GNSS Agency, narodowe agencje kosmiczne, firmy PIRIME MŚP z sektora kosmicznego z całej Europy oraz duże firmy z innych sektorów przemysłu. Dzięki tak szerokiej kooperacji przygotowano merytoryczny program wydarzenia o dużej merytorycznej wartości.

 

ESTTF odbędzie się 25 kwietnia, w Warszawie, Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii działającym przy Politechnice Warszawskiej. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Odbędą się w ramach niego m.in. dyskusje w trakcie dwóch paneli tematycznych „Open innovation in space sector. Chance or trap?” oraz „Technology Transfer – SMEs’ perspective”, klikanaście prezentacji, spotkania B2B, pitchingi firm.  Udział w forum weźmie 36 prelegentów, a key note speaker będzie Frank Salzgeber, Head of Innovation and Ventures Office w ESA.

 

Zobacz pełną listę prelegentów

Agenda ESTTF 2019

 

Rejestracja trwa jeszcze kilka dni. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie ESTTF 2019.

Rejestracja na ESTTF 2019

 

Dla uczestników stworzona została aplikacja z harmonogramem wydarzeń, opisem i lokalizacji sesji, przedstawieniem prelegentów. Ma ona również wspomóc tworzenie sieci kontaktów podczas Forum.