Gear4Gov.pl Tomasz Pawełko

Typ: Firma

Branża: Administracja państwowaElektronikaHandelInneMechanikaNowe technologieProdukcja maszyn i urządzeń

Specjalizacja: Marketing, komunikacjaPrzemysł zbrojeniowySystemy obronneWyroby z metali

Rodzaj działalności: ProdukcjaUsługi

Kraj: Polska

Współpraca z Instytucjami Big Science: Brak

Najważniejsze informacje

Bazując na własnym doświadczeniu zdobytym na rynku militarnym (oświetlenie taktyczne, optoelektronika, wyposażenie do ręcznej broni palnej, odzież oraz wiele innych) służy pomocą w zakresie doboru oraz dostaw osprzętu dla szeroko pojętych Służb Mundurowych. Służę pomocą w zakresie doboru wyposażenia jak i szkoleniu jak w praktyce jego używać (szkolenia opisane są na stronie cichyF-T.org). W ofercie jest wiele znanych krajowych i zagranicznych marek, jestem przedstawicielem światowego potentata w branży oświetlenia mobilnego, amerykańska firma FoxFury. Wykonuję też własne projekty związane z oświetleniem taktycznym i ratowniczym, szyję mundury oraz odzież funkcyjną (polary, spodnie, softshell, kurtki), która może być użytkowana przez jednostki mundurowe jak i użytkowników prywatnych jako odzież outdoor. Są również projekty oszynowania dla broni palnej, które zwiększają jej ergonomię użycia.

Doświadczenie

Od 18 lat w handlu po zakończeniu zawodowej służby wojskowej. W branży szkoleń specjalnych (taktycznych, strzeleckich oraz związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem osobistym i publicznym) od ponad 15 lat. Równolegle wykonując zlecone działania handlowe dla kilku firm, działając jako Brand Manager wprowadziłem do obrotu wiele nowych produktów oraz kilka autorskich rozwiązań, które są użytkowane do dziś w naszej armii. Realizacja dużej ilości dostaw sprzętu w oparciu o wygrane przetargi. Doświadczenie w prezentacji oferty na targach krajowych i międzynarodowych. Udział w licznych prezentacjach w jednostkach czy instytucjach związanych z bezpieczeństwem i obronnością, szkoleniach czy spotkaniach biznesowych z zainteresowanymi nabywcami. Od kilku lat działam jako własna firma pomału realizując swoje cele.

Sukcesy i nagrody

Jako młoda firma, jednoosobowa działalność gospodarcza zostałem poproszony przez amerykańską firmę FoxFury aby zostać ich przedstawicielem w Polsce. Wieloletnia historia, znane nazwisko w branży militarnej (jednostki specjalne, armia, policja, straż graniczna itp.). Jako pracownik, pracując dla kogoś innego mogłem zbierać cenne doświadczenie, które obecnie procentuje we własnej firmie. Obrana przeze mnie droga rozwju zawodowego, poziom profesjonalizmu oraz samej obsługi klienta instytucjonalnego doprowadziło do sytuacji, że mogę swobodnie poruszać się w tej branży.

Doświadczenie w projektach Big Science

Prace projektowe nad wprowadzeniem produktu do Projektu TYTAN, jako podwykonawca PCO SA (jako Brand Manager w firmie zewnętrznej).

Potencjał do współpracy

Szukam możliwości pozyskania środków na realizację nowych projektów badawczych (produkty dla wojska i policji). Dodatkowo mogę podjąć się wykonania nowych rozwiązań dla branży militarnej z zakresu oświetlenia, odzieży oraz wyposażenia do indywidualnej broni strzeleckiej. Tak samo jestem w stanie zabezpieczyć szeroko pojęte bezpieczeństwo biznesowe, osobiste (ochrona VIP), obiektowe. Przeprowadzić szeroko pojęte szkolenia z zakresu bezpieczeństwa publicznego oraz wdrożyć odpowiednie procedury w instytucjach, firmach.

Dane kontaktowe

Gear4Gov.pl Tomasz Pawełko

Sarbinowska 7 / 9
54-320 Wrocław
Polska

+48 502681917