Zapraszamy do udziału w DONES Info Day Poland, spotkaniu informacyjnym dotyczącym współpracy z hiszpańskim ośrodkiem badawczo-naukowym IFMIF-DONES, które dedykowane jest przedstawicielom polskiego biznesu i nauki. Odbędzie się ono 17 września 2019 roku, w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie. Początek wydarzenia przewidziany jest na godzinę 11:00. W trakcie spotkania reprezentanci polskich firm i instytucji badawczo-naukowych będą mieli okazję z pierwszej ręki dowiedzieć się, jakie są możliwości i zasady kooperacji z IFMIF-DONES.

IFMIF-DONES – perspektywy dla polskiego biznesu i nauki

W trakcie spotkania reprezentanci polskich firm i instytucji badawczo-naukowych będą mieli okazję z pierwszej ręki dowiedzieć się, jakie są możliwości i zasady kooperacji z IFMIF-DONES. Organizatorami spotkania są Wrocławski Park Technologiczny, prowadzący projekt BIG SCIENCE HUB, oraz Krajowy Punkt Kontaktowy EURATOM-Fusion w ramach Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy (IFPiLM).

Pobierz program spotkania

 

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy, do 13.09.2019 r., wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy:

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: bs@technologpark.pl

IFMIF-DONES

IFMIF – DONES  (International Fusion Materials Irradiation Facility – DEMO Oriented NEutron Source) to nowa infrastruktura badawczo-rozwojowa, która ma powstać w Hiszpanii. Celem ośrodka będzie testowanie, walidacja i kwalifikacja materiałów stosowanych w reaktorach termojądrowych. Planowany budżet przedsięwzięcia to aż 710 mln euro.  Więcej informacji o projekcie dostępnych jest pod tym linkiem:

 

Dowiedz się więcej

 

 

Logo UE

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Skip to content