Nanores Sp. z o.o. Sp. k.

Typ: Firma

Branża: ElektronikaInnePrzemysłTechnologie przemysłowe

Specjalizacja: Badania materiałoweFotonikaNanoprocesy i nanotechnologie

Rodzaj działalności: ProdukcjaR&DUsługi

Kraj: Polska

Współpraca z Instytucjami Big Science: CERN

Najważniejsze informacje

Nanores jest nowoczesnym, niezależnym laboratorium badawczo-rozwojowym, nastawionym na świadczenie najwyższej jakości usług oraz podniesienie standardów współpracy świata nauki i biznesu.

Dzięki wykorzystaniu przełomowych rozwiązań technologicznych oraz zespołowi specjalistów z różnych dziedzin – fizyki, matematyki, chemii oraz inżynierii materiałowej, jesteśmy w stanie sprawnie zidentyfikować potrzeby i dostarczyć najlepsze rozwiązania dla naszych partnerów.

Specjalizujemy się w badaniach oraz modyfikacji materiałów przewodzących i nieprzewodzących. Posiadamy mikroskopy elektronowe i jonowe – Dual Beam SEM/PFIB, SEM/FIB oraz mikroskop sił atomowych – AFM, dające możliwość pracy w wielu trybach obrazowania 2d i 3d. Oferujemy analizę powierzchniową oraz objętościową materiałów w nanometrowej skali, łącznie ze wskazaniem składu pierwiastkowego badanych obiektów. Proponujemy wsparcie w zakresie optymalizacji oraz identyfikacji wad materiałowych w procesach przemysłowych. Świadczymy usługi z zakresu produkcji mikro i nano prototypów struktur fotonicznych, mechanicznych, elektronicznych i innych.

Doświadczenie

Nanores specjalizuje się w wykonywaniu badań z użyciem hybrydowej technologii DualBeam SEM/FIB oraz SEM/PFIB, łączącej skaningową mikroskopię elektronową z możliwościami skupionej wiązki galu lub plazmy ksenonu.

Główne obszary naszej działalności to:
badania powierzchni i przekrojów szerokiej gamy materiałów przewodzących, nieprzewodzących jak również magnetycznych
preparatyka próbek do transmisyjnej mikroskopii elektronowej,
analiza składu pierwiastkowego,
prototypowanie mikrostruktur lub mikrourządzeń do różnych zastosowań,
badania techniką mikroskopii sił atomowych.

Galeria zdjęć i filmów

Dane kontaktowe

Nanores Sp. z o.o. Sp. k.

Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
Polska

+48 698 777 921