ISCAS sp. z o.o.

Typ: Firma

Branża: Przemysł

Specjalizacja: Automatyka i robotykaInne

Rodzaj działalności: ProdukcjaUsługi

Kraj: PolskaNorwegia

Współpraca z Instytucjami Big Science: Brak

Najważniejsze informacje

Firma ISCAS Sp. z o.o. jest profesjonalnym biurem inżynierskim specjalizującym się w realizacji innowacyjnych projektów dla automatyki przemysłowej w oparciu o zaawansowaną technologię oraz koncepcyjne rozwiązania IT. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych systemów automatyki przemysłowej oraz modernizacji istniejących instalacji. Ponadto oferujemy consulting, audyty, kompleksowe wsparcie techniczne wraz z outsourcingiem dedykowanych pracowników oraz kompleksową obsługę inwestycji.

Doświadczenie

Mamy na swoim koncie zlecenia z branży AGD, automotive, wod-kan, Oil&Gas oraz chemicznej. Spółka działa od siedmiu lat na rynku polskim i norweskim realizując zadania z obszaru automatyki, B+R oraz IT. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów automatyki przemysłowej, którzy gwarantują 100% profesjonalizm na każdym etapie współpracy – od pierwszego spotkania konsultacyjnego, aż po wdrożenie systemu automatyki przemysłowej, kompleksowy serwis oraz techniczną obsługę inwestycji.
Spośród innych firm specjalizujących się w automatyce przemysłowej, wyróżnia nas sposób zarządzania projektami. Do pracy przy projekcie, staramy się maksymalnie zaangażować klienta tworząc w jego osobie „product Ownera” aplikacji. Naszym wyróżnikiem jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych w systemach przemysłowych, tak aby łączyć warstwę maszynową z biznesowymi rozwiązaniami klienta.

Potencjał do współpracy

Biuro inżynierskie

Projekt manager-3

Ovner Engineer – 2

Senior Engineer – 6

Engineer-2

Junior Engineer – 3

Dane kontaktowe

ISCAS sp. z o.o.

Legnicka 55f
54-203 Wrocław
Polska

+48 71 715 63 28

Case study

ISCAS w WPT

We Wrocławskim Parku Technologicznym wspieramy ponad 220 firm z różnych gałęzi gospodarki. Naszą dewizą jest innowacyjność, która od wielu lat przyciąga przedsiębiorców i naukowców z sektora badawczo - rozwojowego. Dowodem na to jest stale rosnąca liczba firm współpracujących z WPT działających w ramach przemysłu 4.0. Ten kolejny etap rozwoju industrializacji stawia nowe wyzwania producentom maszyn. Zakłada ich integrację systemów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności i możliwości elastycznych zmian asortymentu. Oznacza to stałe poszukiwanie nowych technologii, które maksymalnie zoptymalizują pracę. Jedną z firm, która poszukuje z sukcesem we Wrocławskim Parku Technologicznym, jest ISCAS.   10 nowych kontrahentów w 12 miesięcy Firma ISCAS działa na rynku od 2013 roku. Przez pierwsze lata działalności zajmowała się głównie dostawą i modernizacją maszyn....
Więcej