ISCAS sp. z o.o.

Typ: Firma

Branża: Przemysł

Specjalizacja: Automatyka i robotykaInne

Rodzaj działalności: ProdukcjaUsługi

Kraj: Polska

Współpraca z Instytucjami Big Science: Brak

Najważniejsze informacje

Firma ISCAS Sp. z o.o. jest profesjonalnym biurem inżynierskim specjalizującym się w realizacji innowacyjnych projektów dla automatyki przemysłowej w oparciu o zaawansowaną technologię oraz koncepcyjne rozwiązania IT. Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu, zarządzaniu innowacyjnych systemów automatyki przemysłowej oraz modernizacji istniejących instalacji. Oferujemy ponadto consulting, audyty, kompleksowe wsparcie techniczne wraz z outsourcingiem dedykowanych pracowników oraz kompleksową obsługę inwestycji.

Doświadczenie

Jesteśmy firmą Inżynierską z obszaru automatyki przemysłowej oraz systemów IT dla przemysłu. Mamy na swoim koncie zlecenia z branży AGD, wod-kan oraz chemicznej. Spółka działa od pięciu lat na rynku polskim i norweskim realizując zadania z obszaru automatyki – głównie jesteśmy nastawieni na zarządzanie projektami oraz na oprogramowanie.

Jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania dzięki sieci firm kooperujących. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów automatyki przemysłowej, którzy gwarantują 100% profesjonalizm na każdym etapie współpracy – od pierwszego spotkania konsultacyjnego, aż po wdrożenie systemu automatyki przemysłowej, kompleksowy serwis oraz techniczną obsługę inwestycji.

Potencjał do współpracy

Biuro inżynierskie – 10 inżynierów programistów z baraży automatyki.

Dane kontaktowe

ISCAS sp. z o.o.

al. Karkonoska 59
53-015 Wrocław
Polska

+48 71 715 63 28