Formularz – etap 2

Informacje ogólne


Logotyp

Logotyp zgłaszanej instytucji*

Prześlij logotyp firmy/instytucji w formacie PNG, JPG lub TIFF. Więcej informacji na temat wymaganej rozdzielczości plików znajduje się w FAQ. W przypadku problemów z wgraniem plików prosimy o przesłanie ich na adres bs@technologpark.pl

Pozostałe pliki

Sukcesy i nagrody - galeria

Prześlij zdjęcia certyfikatów i nagród zdobytych przez firmę/instytucję. Dopuszczalne formaty plików to: PNG, JPG, TIFF, PDF. Więcej informacji na temat wymaganej rozdzielczości plików znajduje się w FAQ. Żeby wysłać więcej plików po kliknięciu "wybierz pliki" zaznacz je z shiftem.

Galeria zdjęć

Prześlij zdjęcia do galerii zdjęć wyświetlanych na wizytówce instytucji/firmy. Dopuszczalne formaty plików to: PNG, JPG, TIFF. Więcej informacji na temat wymaganej rozdzielczości plików znajduje się w FAQ. Żeby wysłać więcej plików po kliknięciu "wybierz pliki" zaznacz je z shiftem.

Galeria filmów

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Poniżej prosimy załączyć pliki, które będzie można pobrać na stronie firmy/instytucji np. broszury informacyjne. Więcej informacji znajduje się w FAQ. Żeby wysłać więcej plików po kliknięciu "wybierz pliki" zaznacz je z shiftem.