Aplikuj do CERN Technician Training Experience!

Trwa rekrutacja do progamu rozwoju kariery w CERN – Technician Training Experience (TTE). W ramach programu osoby z wykształceniem technicznym mogą zdobyć 2-letni kontrakt w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych i rozwijać swoją karierę w największej instytucji naukowej w Europie.

W programie mogą wziąć osoby z wykształceniem technicznym z obszarów takich jak: elektronika, elektryczność, mechanika, informatyka, próżnia, chłodzenie i wentylacja, czy inżynieria geodezyjna. Kandydaci muszą posiadać dyplom technicznym wskazanym na wykazie dostępnym pod tym adresem: www.careers.smartrecruiters.com/CERN/tte 

Aplikacje do udziału w programie można składać przez cały rok, jednak ich rozpatrywanie w tym roku będzie miało miejsce w czerwcu 2020 r. Aby wziąć udział w najbliższym procesie rekrutacyjnym, aplikację należy złożyć do 31 maja 2021 r.

Poniżej przedstawiamy listę stanowisk, na które można obecnie aplikować. Po kliknięciu w link, można zapoznać się ze szczegółowym opisem stanowiska, wymaganiami oraz ofertą zatrudnienia w CERN: