Poland@CERN 2019

Już w kwietniu przedsiębiorcy będą mieli okazję do zapoznania się z możliwościami nawiązania współpracy biznesowej z CERN. W dniach 2-4 kwietnia 2019 r. odbędzie się Poland@CERN 2019 – wyjazd reprezentacji polskiego przemysłu do Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych w Genewie. Dowiedz się jak wziąć w nim udział!

 

Celem misji jest promocja polskiego przemysłu oraz zwiększenie uczestnictwa polskich przedsiębiorstw jako dostawców w projektach realizowanych przez Europejską Organizację Badań Jądrowych. Uczestnicy poznają charakter zamówień organizowanych przez CERN, oczekiwania wobec dostawców i metody aplikacji. Spotkają się też z polskimi przedstawicielami w CERN. Firmy będą także miały możliwość zaprezentowania swojej oferty.

W przedsięwzięciu wezmą udział przedstawiciele kilkunastu wysokotechnologicznych polskich przedsiębiorstw – zarówno dużych jak i sektora MŚP. Misja dedykowana jest przede wszystkim przedsiębiorstwom działającym w branżach takich jak: elektronika, wentylacja i chłodnictwo, kriogenika oraz technologie informacyjno-komunikacyjne. By znaleźć się wśród nich należy skontaktować się z ILO (Inudstrial Liaison Officer) CERN na Polskę – Sylwią Wójtowicz

 

Kontakt z ILO CERN

 

Agenda spotkania

 


Organizatorami Poland@CERN 2019 są:

 

 

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Ministerstwa Spraw Zagranicznych.