wn_baner_wpt
tu jesteś / strona główna / aktualności / Dzień przemysłowy ESO
Dzień przemysłowy ESO

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Europejskim Obserwatorium Południowym organizują w dniu 3 lipca 2017 roku – “Dzień Przemysłowy PL@ESO 2017″.

To jednodniowe wydarzenie odbędzie się w Garching/k.Monachium w Niemczech i kierowane jest do polskich podmiotów, które chcą uczestniczyć w przetargach ogłaszanych przez Europejskie Obserwatorium Południowe (ESO).

Celem spotkania jest:

- przedstawienie działalności ESO oraz przetargów na budowę największego na świecie “Ekstremalnie Wielkiego Teleskopu Europejskiego” E-ELT,

- nawiązanie kontaktów z przedstawicielami ESO.

W załączeniu znajdą Państwo agendę spotkania oraz formularz rejestracyjny, który należy przesłać do dnia 18 maja 2017 roku na adres: itobjasz@space.biz.pl

Pod koniec dnia 3 lipca odbędą się również spotkania bilateralne, w których uczestniczyć będą przedstawiciele ESO oraz polskie podmioty zainteresowane konkretnymi przetargami ESO.

Programme_PLESO_03_July_2017

Registration_Form_PLESO_03_July_2017


Projekt „Wielka nauka – kolejny etap procesu transferu technologii” jest współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.