wn_baner_wpt
tu jesteś / strona główna / iter / aktualności / ITER Industry Information Day już za miesiąc!
ITER Industry Information Day już za miesiąc!

Organizacja ITER zaprasza wszystkie zainteresowane firmy na spotkanie poświęcone współpracy przy kontraktach dotyczących prac montażowych i instalacyjnych największego na świecie reaktora.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w odbywającej się we Francji konferencji ITER Business Forum (25-27 marca), proponujemy udział w planowanym na 21 maja wydarzeniu pn. „Assembly and Installation Industry Information Day”.

Jednodniowa konferencja poświęcona będzie przetargom dotyczącym montażu i instalacji elementów tokamaka ITER, m.in. urządzeń znajdujących się wewnątrz reaktora, rurociągów, prac elektrycznych i teletechnicznych, robót specjalistycznych i wsparcia inżynierskiego. Omówione zostaną także zasady przeprowadzania i ewaluacji przetargów oraz zakres dotychczas wykonanych i prowadzonych prac.

Bardzo istotnym elementem konferencji są rozmowy B2B, na które przeznaczono 4 godziny czasu. Termin zgłaszania się na konferencję mija 8 maja. Każda firma może zarejestrować do dwóch uczestników. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie http://www.iter.org/assemblyinfoday oraz w agendzie: assemblyinfo-agenda.


Projekt „Wielka nauka – kolejny etap procesu transferu technologii” jest współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.