wn_baner_wpt
tu jesteś / strona główna / iter / aktualności / Fusion for Energy szuka potencjalnego dostawcy czujników LTCC
Fusion for Energy szuka potencjalnego dostawcy czujników LTCC

Organizacja F4E odpowiedzialna za dostawy produktów i usług niezbędnych do budowy reaktora ITER poinformowała wczoraj o planowanym przetargu na zakup 40 czujników LTCC.

Termiczny czujnik przepływu, lub termoprzepływomierz, wykonany techniką LTCC (Low Temperature Cofied Ceramic) to kolejne szykowane przez F4E zamówienie z branży wysokich technologii. Kontrahent, któremu zostanie przydzielone zlecenie, będzie odpowiedzialny za stworzenie ostatecznej specyfikacji produkcyjnej bazując na projekcie koncepcyjnym oraz zakup niezbędnych surowców i produkcję około 40 czujników. Dodatkowo w zakres przetargu wchodzić będzie wykonanie odpowiednich testów i dostarczenie czujników wraz z niezbędnymi certyfikatami i raportami. Przyznanie kontraktu przewidziane jest na wrzesień tego roku a dostawa pierwszych czujników już na listopad.

Dodatkowe informacje mogą Państwo znaleźć na stronie F4E https://industryportal.f4e.europa.eu/IP_PAGES/ehome.aspx oraz w pliku PDF: F4E Pre-Information Technical Note – Datasheet for additional LTCC Prototypes


Projekt „Wielka nauka – kolejny etap procesu transferu technologii” jest współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.