wn_baner_wpt
tu jesteś / strona główna / aktualności / Jeśli obroniłeś pracę doktorską mającą zastosowanie w energetyce, weź udział w konkursie i zawalcz o nagrodę im. Marii Skłodowskiej Curie!
Jeśli obroniłeś pracę doktorską mającą zastosowanie w energetyce, weź udział w konkursie i zawalcz o nagrodę im. Marii Skłodowskiej Curie!

Ambasada Francji w Polsce oraz Instytut Francuski w Polsce przyznaje we współpracy z EDF, AREVA i Air France nagrodę im. Marii Skłodowskiej Curie za pracę doktorską obronioną w roku 2012 lub 2013 w jednej z dziedzin nauk ścisłych (fizyka, chemia, inżynieria, itp.), mającą potencjalne lub realne zastosowanie w energetyce (kopaliny, energia jądrowa, odnawialna, biomasa, efektywność energetyczna, energia konwencjonalna itp.).

Termin nadsyłania zgłoszeń: 02 maja 2014

Więcej informacji na http://institutfrancais.pl/sciences-universites/pl/2014/02/17/marie-sklodowska-curie-thesis-award-in-the-field-of-energy/


Projekt „Wielka nauka – kolejny etap procesu transferu technologii” jest współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.