wn_baner_wpt
tu jesteś / strona główna / aktualności / Serdecznie zapraszamy na spotkanie “Rozwój przedsiębiorczości w ramach współpracy międzynarodowej”
Serdecznie zapraszamy na spotkanie “Rozwój przedsiębiorczości w ramach współpracy międzynarodowej”

27 listopada o godz. 9:00 we Wrocławskim Parku Technologicznym rozpocznie się spotkanie poświęcone współpracy polskiego przemysłu z międzynarodowymi korporacjami przy europejskich projektach badawczo-rozwojowych. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele globalnych firm: Astrium, M+W Group, Dockweiler oraz Cosylab. Firmy te są zainteresowane nawiązaniem współpracy z firmami polskimi, w tym również z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dodatkowo gościć będziemy przedstawicieli CERN, Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego oraz krajowych przedsiębiorstw prezentujących swoje dotychczasowe osiągnięcia. Istotnym elementem seminarium będą spotkania bilateralne zaplanowane na koniec seminarium. Stworzy to okazję do bezpośrednich rozmów z zaproszonymi gośćmi, przedstawienia oferty własnej firmy i nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które być może zaowocują w przyszłości współpracą.

Agenda spotkania wraz z opisem firm.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego - Karta uczestnika - i odesłanie na adres bs@technologpark.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Patrykiem Wiktorem pod nr telefonu 71 798 58 91, bądź mailowo na adres patryk.wiktor@technologpark.pl.


Projekt „Wielka nauka – kolejny etap procesu transferu technologii” jest współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.