wn_baner_wpt
tu jesteś / strona główna / katalog firm / EC Systems
EC Systems

Gałąź przemysłu: informatyka, elektronika

Opis: 

EC Systems od ponad 15 lat z powodzeniem projektuje, wykonuje i wdraża najwyższej jakości nowoczesne systemy do zastosowań przemysłowych, obejmujące zarówno oprogramowanie jak i elektronikę. W portfolio firmy znajdują się m.in. urządzenia do monitorowania i diagnostyki stanu maszyn, akwizycji danych, laserowego osiowania wałów, badań nieniszczących, jak również kondycjonery sygnału i czujniki drgań. Mamy doświadczenie w tworzeniu dedykowanych systemów, jak również w integrowaniu istniejących rozwiązań innych producentów. Nasze usługi znajdują zastosowanie w kluczowych gałęziach przemysłu, takich jak m.in.: energetyka wiatrowa i konwencjonalna, transport kolejowy, motoryzacja, przemysł drukarski i papierniczy. Realizujemy instalacje dla uznanych klientów na całym świecie, w tym w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Danii i Hiszpanii. Największą wartością firmy EC Systems są ludzie. Nasz zespół składa się z 50 specjalistów (diagnostów, elektroników i programistów), których wiedza i kompetencje poparte są bogatym doświadczeniem.

Ponadto:

- Uczymy się od najlepszych: dzięki ścisłej współpracy z uczelniami technicznymi z całego świata mamy dostęp do akademickiego know-how, w tym możliwość przeprowadzania skomplikowanych i innowacyjnych badań, testów i symulacji.
- Podążamy za standardami: od początku istnienia firma wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością (ISO 9001:2008).
- Stawiamy na rozwój: w 2012 roku otrzymaliśmy koncesję od Ministra Spraw Wewnętrznych na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami oraz technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Kontakt:

Centrala tel. +48 12 627 77 40

Dział handlowy tel. +48 12 627 77 23

kparejko@ec-systems.pl

www.ec-systems.pl

ul. Lublańska 34,

31-476 Kraków


Projekt „Wielka nauka – kolejny etap procesu transferu technologii” jest współfinansowany z Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.